100 subskrybentów na YouTube oraz dalsze plany - CentrumPorad.pl
Jesteś tutaj:
Strona główna > Porady > 100 subskrybentów na YouTube oraz dalsze plany

100 subskrybentów na YouTube oraz dalsze plany

porady na YouTube

Moi drodzy, strasznie się cieszę, że na moim kanale na YouTube licznik subskrypcji dobił właśnie do 100 osób! Jest to bardzo miłe a zarazem motywujące do działania. W związku z tym chciałbym krótko napisać Wam jakie mam dalsze plany związane z rozwojem tego bloga. Zapraszam do lektury 🙂

Porady na YouTube oraz dalsze plany

Wiem, że moja aktywność na tym blogu jest niezbyt częsta, jednak jest to spowodowane bardziej brakiem czasu niż pomysłów 😉 Nie ukrywam, że w kolejce czeka kilka filmików, które jednak najpierw muszę zmontować, a to niestety trwa.

Dodatkowo zaczęła się wiosna pełną parą, co oznacza, że będą wpisy o tematyce często związanej z ogrodem i otoczeniem domu. W planach mam zbudowanie kilku elementów tzw. małej architektury do ogrodu czy na taras/balkon. Mam nadzieje, że spodobają Wam się moje pomysły.

Najpierw jednak muszę je zrealizować i nagrać, a gotowy materiał pociąć i przygotować do publikacji na YouTube. A jak wspominałem brakuje mi czasu na zrealizowanie wszystkiego, ponieważ dodatkowo zajmuje się jeszcze innymi projektami. Niemniej nie zamierzam odstawić tego bloga do lamusa. Tym bardziej, że sporo rzeczy mam do zrobienia w domu oraz w ogrodzie, więc równie sporo powinno pojawić się filmików z poradami lub informacjami.

Generalnie plany na kolejne 3 kwartały są bardzo ambitne. Mam nadzieje, że zdecydowaną większość uda się zrealizować i to z sukcesami! Wiem, że bardzo enigmatycznie piszę, jednak nie jest to miejsce/blog, na którym chcę opisywać swoje projekty, bo nie taki jest cel i zamysł tego bloga.

Na dniach powinien pojawić się nowy film na moim kanale z poradami na YouTube (LINK), oraz nowy wpis rozwijający tematykę filmu.

Także już teraz zapraszam do subskrypcji kanału na YouTube oraz na Facebooku i Instagramie.

A może macie jakieś pomysły na tematykę następnych filmów? Jeśli tak, to piszcie śmiało w komentarzach.

Dodaj komentarz

Top