Jak dodać zdjęcie na Instagram z laptopa lub komputera? Krok po kroku
Jesteś tutaj:
Strona główna > Komputery > Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera?

Jak dodać zdjęcie na Instagram z komputera?

Jak dodać zdjęcie na Instagram z laptopa lub komputera?

Jak dodać zdjęcie na Instagram z laptopa lub komputera stacjonarnego? Pewnie posiadając konto na Instagramie zauważyliście, że z komputera możecie się zalogować na Instagram, przeglądać zdjęcia, odpowiadać na komentarze, ale nie możecie dodać żadnego zdjęcia z komputera. Znam na to szybki sposób!


Zdjęcie na Instagram z laptopa – jak dodać?

Umówmy się – w dzisiejszych czasach częściej korzystamy z laptopa niż z komputera stacjonarnego. Więc będę korzystał z nazwy laptop.

Aby dodać zdjęcie z laptopa na Instagram, należy wykonać następujące kroki:

  • wejść na stronę Instagram.com i zalogować się na swoje konto
  • po zalogowaniu wcisnąć klawisz F12 i wybieramy ikonkę zaznaczoną czerwoną strzałką – zdjęcie poniżej
Jak dodać zdjęcie na Instagram z laptopa
Jak dodać zdjęcie na Instagram z laptopa – krok 1.
  • po kliknięciu strona przełączy się w tryb mobilny – przeglądarka symuluje wejście na Instagram z telefonu. Odświeżamy stronę (klawisz F5)
Jak dodać zdjęcie na Instagram z laptopa?
Jak dodać zdjęcie na Instagram z laptopa – krok 2.
  • po tym zabiegu pojawi się nam menu jak na telefonie. Teraz wystarczy kliknąć na plusik na samym dole (jak w aplikacji na telefonie), aby dodać zdjęcie na Instagram z telefonu. Dalej postępujemy podobnie jak w telefonie, czyli dodajemy zdjęcie, dopasowujemy je do ekranu, dodajemy opis, tagi i ewentualnie lokalizację i… publikujemy nasze zdjęcie 🙂
Jak dodać zdjęcie na Instagram z laptopa ?
Jak dodać zdjęcie na Instagram z laptopa – krok 3.

Prawda, że łatwy sposób na dodanie zdjęcia na Instagram z laptopa? Widok mobilny wyłączamy klikając ponownie na ikonkę jak w kroku 1.

Jeśli znacie jakieś inne, szybki i proste sposoby na dodanie zdjęcia na Instagram z poziomu komputera, to podzielcie się nimi w komentarzach.

Przy okazji zapraszam Was do obserwowania profilu CentrumPorad.pl na Instagramie (https://www.instagram.com/centrumporad/) oraz na Facebooku (https://facebook.com/centrumporad/)

Dodaj komentarz

Top