Black Friday i Cyber Monday - lista okazji - sprawdź na CentrumPorad.pl
Jesteś tutaj:
Strona główna > Finanse > Black Friday i Cyber Monday – lista okazji

Black Friday i Cyber Monday – lista okazji

Black Friday & Cyber Monday

Gdzie są najlepsze okazje na Black Friday oraz Cyber Monday? Nie chcecie sprawdzać wszystkich sklepów po kolei, aby dowiedzieć się jakie mają promocje na Czarny Piątek? Sprawdźcie spis 35 sklepów online, które już od dzisiaj prowadzą akcje rabatowe.

Black Friday – gdzie kupować najtaniej?

Jeśli chcecie upolować ciekawe rzeczy, to najlepiej wybrać się do sklepów stacjonarnych. Dlaczego? Ponieważ to właśnie w sklepach są wyprzedaże w Czarny Piątek. Oczywiście okazje w sklepach internetowych również są i to często niemałe, aczkolwiek dedykowanym dniem na wyprzedaże w internecie jest Cyber Monday.

Cyber Monday – gdzie są najlepsze okazje?

Jak sama nazwa sugeruje – w Internecie 😉 A poważnie mówiąc to dzień ten powstał w alternatywie do Black Friday, gdzie prym wiodą sklepy stacjonarne. To właśnie tego dnia (często dodatkowo po Czarnym Piątku) sklepy internetowe wprowadzają spore przeceny na swoje produkty.

Black Friday i Cyber Monday – lista okazji

Poniżej znajduje się spis sklepów wraz z informacjami od kiedy i jakiej wielkości są u nich przeceny. Niektóre sklepy już prowadzą akcje zniżkową. Możecie wyszukać sklepy z interesującej Was kategorii i przejść do niego klikając w obrazek lub przycisk.

Spieszcie się, bo niektóre promocje są limitowane!!

Dodaj komentarz

Top